KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5897498
nr 589 7498
Blandteknik
Signerad a tergo, Bo Schmidt, 100x90
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 29 juni 2009
kl 19:06:59
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
550 kr
600 kr